گستره خدمات داتیس فرا دیزل آریا

شركت داتیس فرا دیزل آریل ، فروش را پاياني بر ارتباط با مشتري خود ندانسته و استقرار سازمان خدمات پس از فروش را با هدف حفظ حقوق مصرف كنندگان در الويت دستور كار خود قرار داده است.

دفترمرکزی فروش

فروش

شرکت داتیس فرا دیزل آریا در راستای تحقق و نیل به اهداف سیاست های کلان اقتصادی و مشارکت در رشد اقتصادی کشور فعالیت خود را از سال 1393با تفکر تغییر، تحول در استانداردهای صنعت حمل و نقل جاده ای کشورآغاز نمود. در همین راستا شرکت همواره در جهت رفع چالش ها و محدودیت ها و هموار نمودن امور مشتریان میکوشد و این تلاش ها را می توان در جهت توسعه و تسریع خرید و جلب رضایت و تأمین نیازهای مشتریان بالاخص در رابطه با خدمات پس از فروش به عنوان مهمترین استراتژی شرکت برشمرد.

فهرست نمایندگان فروش سراسر ایران و همچنین نمایندگان خدمات پس از فروش مجموعه داتیس فرا دیزل آریا در حال به روز رسانی بوده و به زودی به همراه اطلاعات اساسی در خصوص آن ها در این بخش از وب سایت به روز رسانی خواهد شد

فرم های ارتباطی برای درخواست نمایندگی

شركت داتیس فرا دیزل آریا ، در استان های مختلف مراکز فعال نمایندگی ویژه فروش و همچنین مراکز نمایندگی خدمات پس از فروش واگذار می کند. برای کسب اطلاع در این خصوص می توانید درخواست های خود را از طریق فرم های مربوطه ارسال کنید تا کارشناسان ما اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهند.

درخواست نمایندگی خدمات پس از فروش

در صورتی که متقاضی دریافت نمانیدگی خدمات پس از فروش هستید می توانید درخواست خود را از طریق تکمیل فرم زیر برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما با شما تماس گرفته و فرایند اعطای نمایندگی فروش را با شما دنبال خواهند کرد.

فرم درخواست نمایندگی خدمات پس از فروش

5 + 1 = ?

درخواست نمایندگی فروش

در صورتی که متقاضی دریافت نمانیدگی فروش محصولات ما هستید می توانید درخواست خود را از طریق تکمیل فرم زیر برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما با شما تماس گرفته و فرایند اعطای نمایندگی فروش را با شما دنبال خواهند کرد.

فرم درخواست نمایندگی فروش

1 + 2 = ?